| albert8 a întrebat:

Poti sa vazi volanul la masini in gta san andreas, si daca da cum?

Răspuns Câştigător
| alexy19a a răspuns:

Http://www.pixelrage.org/......3.html.Fă exact cum zice acolo.

8 răspunsuri:
| alexy19a a răspuns:

Da,sunt anumite moduri pentru san andreeas, de pildă cum ar fi românia. Are maşinile noi 2011-2012 şi multe, poţi să fumezi, să te aşezi pe bancă, opreşti/porneşti motorul maşinii şi multe altele printre care şi comanda prin care poţi vedea motorul(am uitat ă menţionez că trebuie să pui benzină altfel rămâi cu maşina, şi dacă te loveşti de multe ori ţi se strică motorul şi nu mai poţi porni maşina.
Sper ca te-am ajutat.

| albert8 explică (pentru alexy19a):

Ma ajuta, dar cum pot sa te asezi pe banca, etc.

| alexy19a a răspuns (pentru albert8):

Ai opţiunile în fişier la el.

| albert8 explică (pentru alexy19a):

Si zi-mi si mie de unde descarc modul

| alexy19a a răspuns (pentru albert8):

Dacă răspund. Dai fundiţă?

| albert8 explică (pentru alexy19a):

Da,dar daca merge

| alexy19a a răspuns (pentru alexy19a):

Http://www.pixelrage.org/......4063.html. Îţi recomand acest link pentru că ai detalii si upgrade la mod.

| alexy19a a răspuns (pentru albert8):

Http://www.pixelrage.org/......3.html.Fă exact cum zice acolo.