| cristi240300 a întrebat:

Prieteni de pe TPU va rog ajutati-ma.La Metin2.ro sa imi dati parole(de scris in chat) sau un SITE precis de unde pot downloada hack de bani, exp, de furat iteme, de putere, de viteza si altele (sa fie nedetecdabil!). Va rog dau fundita si raman dator cu alte raspunsuri (sa nu veniti pe tema asta cu niste comentarii de genul asta: "nu exista" sau "nu folosi ca primesti ban), ce fac eu e pe riscul meu nu al vostru.

1 răspuns:
| yonyckatar3 a răspuns:

Daca il vrei hackl iti voi da uite id meu munareant_gm. 2o1o@yahoo.com FUNDA?