| Marina_Daniela_1992 a întrebat:

Prin ce jocuri poți câștiga bani?

11 răspunsuri:
| BogdanM275 a răspuns:

Pariuri sportive, sau din "jocurii" pe internet dar în care trebuie si investit.

| Marina_Daniela_1992 explică (pentru BogdanM275):

Bună dimineața. Cum ar fi? Aș încerca să joc pe net decât să merg la pariuri sportive laughing

| BogdanM275 a răspuns (pentru Marina_Daniela_1992):

Pai ar fi site-urile de sondaje online, dar nu câștigi cine știe ce din ele.

mai sunt jocurile online de genul golden-tea.me sau http://www.taxi-money.info.

Dar dacă dorești ceva sigur poți încerca sondajele plătite de la Ipsos i-say.
https://rec-eu.i-say.com/......o/referral

| Marina_Daniela_1992 explică (pentru BogdanM275):

Tu nu câștigi nimic să scoți bani după ceva?

| Wr3nch a răspuns (pentru Marina_Daniela_1992):

Scoti bani din jocuri de unde vinzi iteme. De exemplu skinuri in CS GO si Dota2. Sau gold in World of Warcraft. Sau faci leveling pentru altii. Astan daca te refeareai la jocuri video per selaughing)

| BogdanM275 a răspuns (pentru Marina_Daniela_1992):

Câștig banii din sondaje online, de asemenea am sos ceva banii din minarea de criptomonede dar acum nu mai e foarte rentabila.

| Marina_Daniela_1992 explică (pentru Wr3nch):

Hello. Nu, ma refeream la jocuri simple, gen gaminator sau altceva ca la cazinou laughing

| BogdanM275 a răspuns (pentru Wr3nch):

Da ca începi de la zero (adică nimic) aceasta metoda nu e rentabila, cu puțin noroc poți primi ceva skin-uri la sfârșitul meciurilor sau cu ajutorul serverelor idle dar ca metoda de a face banii pe termen scurt-mediu nu e deloc rentabila.

| Marina_Daniela_1992 explică (pentru BogdanM275):

Aaa, înțeleg. Și din care sondaje online scoți bani? Alții zic ca e țeapă

| BogdanM275 a răspuns (pentru Marina_Daniela_1992):

Nu toate site-urile de sondaje sunt țeapa, problema e ca nu scoți cine știe ce de exemplu am reușit sa scot într o luna de pe ipsos i-Say 5 euro în alte lunii abia de scoți 2 euro.

| Marina_Daniela_1992 explică (pentru BogdanM275):

Cam puțin happy