| Mirceasandu a întrebat:

Problema Adfly de cate ori incerc sa descarc un film de pe axxy filme spre exemplu ma redirectioneaza la adfly se incarca cateva secunde si dupa nu se mai incarca nu ma lasa sa intru pe pagina de descarcare cum se intampla in trecut.Imi apare si fereastra blocata in chrome am deblocat, am instalat alt browser, am instalat programe antimalware si degeaba nu vrea sa functioneze uneori nici macar nu ma lasa sa intru pe site ...imi spune ca nu merge ca a aparut o eroare.Problemele astea sunt de vreo luna inainte mergea fara probleme. Ceva ajutor? Ce sa fac? Multumesc

1 răspuns:
| AnimatedSignature a răspuns:

La Adfly dai pe colțul din dreapta de sus și scrie Skip Ad sau ceva de genul. Întâi trebuie să aștepți 5 secunde.