| Miranda29 a întrebat:

Problema la pc:cateodata monitorul nu se aprinde...ramane asa negru aud windowsul cum porneste cu unitatea da el nu se aprinde, cateodata se stinge asa brusc si mai rar cand deschid unitatea apare starting windows (am win 7 x64) si apoi ramane asa negru si trebuie sa-i dau de vreo 2 ori restart.Credeti ca ar trebui sa schimb monitorul? sau windowsul sau sa fie de la placa video ATI RADEON HD 4650 1gb funda urgent.

1 răspuns:
| Owy a răspuns:

Placa de retea poate trebuie schimbata,windowsul poate trebuie reinstalat sau monitorul,dar monitorul nu cred(exact asa mi s-a intamplat mie, mi-am cumparat alta placa de retea si mi-am reinstalat windowsul, investitia fiind mica 25RON placa de retea si timpul pentru. reinstalarea windowsului).