| KbR a întrebat:

Problema Skype!

Deci cum sa incep, eu si un prieten avem net de la aceeasi firma : NextGen si avem microfoane la fel si el are win7 si eu winxp (zic si eu acum toate detaliile). Si ne-am luat amandoi dupa skype.com ultima versiune de skype si nu ne auzim deloc. Eu cu altii vorbesc fara probleme si ne auzim perfect. Dar acum cum el nu stiu ce are ca avem acelasi microfon, net, skype si avem amandoi pc-uri f bune si ne merge bine netul. Se aude intrerupt rau si apare acel semn de exclamare rosu care spune ca are el probleme cu conctiunea. Ce sa facem? Alte programe bune de vorbit la microfon imi recomandati?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bun decat skype chiar nu exista; daca el are probleme cu conexiunea puteti sa incercati ce programe vreti, daca nu ai conexiune cat de cat nu merge