| SeRbaNNe a întrebat:

PRobleme cs:
1) Cand intru in cs imi apare New game find server option si quit si dupa ce am intrat pe gamegate... a inceput sa apara mai multe optiuni si cand dau pe ele ma conteaza la sv. cum scap de aceasta chestie?
2) Cum pun in config pe f1 sa ia smoke? Bind "f1" "smoke" am incercat...
3)Cum sa fac cand apas f5 sa ma scoata dupa sv sa dea disconnect
4) sa pun in config pe caps look sa stau jos(duck)?
Ms cel care ma ajuta la majoritatea intrebariilor primeste >funditahappy

1 răspuns:
| Angellify a răspuns:

1) nu stiu cauta pe net aici.
2) din config rezolvi cu bindu.
3) bind "F5" "disconnect"
4) mai bine pune ctrl.
Funda o>3