| geo691 a întrebat:

Probleme cu C. S. nu pot sa ma joc nici cu boti si nici pe internet, am incercat sa il instalez in d si isi pastreaza setarile, daca stiti cumva ce are sau daca stiti unde isi face fisieru cu setari in windows sa il sterg sa aduc cs la original.

1 răspuns:
| sNukki a răspuns:

Config.cfg este fisierul cu setariletongue sau/si userconfig.cfg (daca ai asa ceva)
incearca sa stergi config.cfg si userconfig.cfg care se afla in cstrike tongue bftwinking sper ca te-am ajutatwinking