| ccristi2297 a întrebat:

PS3 vs. Xbox360. astept părerile voastre.Care are șanse sa se strice mai repede. Astept rasp voastre deoarece doresc sa cumPar si nu stiu care? Help

Răspuns Câştigător
| bYzZ a răspuns:

Parerea mea e ca sa iti iei PS3 pentru ca eu am avut Xbox si mai mult de 1 an jum nu m-a tinut adica nici eu nu prea am stiut sa am grija de el laughing e doar parerea mea mai intreaba lumea
bafta tongue

5 răspunsuri:
| TatSergiu a răspuns:

I-ați un Nintendo DS big grin

| ccristi2297 explică:

Dc nitendo ds?:o.mai bine psp

| ccristi2297 explică:

Da oricum vreau dintre ps3 si xbox va rog ajutati-ma ce sa aleg

| ccristi2297 explică:

Mai astept parerile voastre ce e mai bun ps3 sau xbox 360?

| alex23198 a răspuns:

Eu am un xbox 360 slim de 250gb versiune innbunatatitadin 2011 care nu se strica repede.are un an si merge foarte bine ca in prima zi.ti-l recomand cu mare placere