| Petrisor_Mihai_Mangu_2002 a întrebat:

Pt cei ce joaca Fishao, unde se pot gasi scoicile si unde pe harta? Am cautat pe insula aia pe plaja dar doar cochilii, mi-a spus cineva ca pe mare/ocean dar cum ma duc ca nu am cum sau pe alta harta?

3 răspunsuri:
| Nae_Alina_2000 a răspuns:

Buna, din cate stiu eu de cand jucam Fishao scoicile sunt mai mult in zona cu nisip si sa inceapa si apa idk undeva intre, adica eu acolo le gaseam. sper sa iti fie de folos.

| Petrisor_Mihai_Mangu_2002 explică (pentru Nae_Alina_2000):

Am aflat ca scoicile si cochiliile sunt tot acelasi lucru