| boyblasters a întrebat:

Puteti sa imi dati un link de unde sa descarc tanki cu hack pentru cristale?

10 răspunsuri:
| Netrider a răspuns:

Tanki online nu ai de unde sa-l descarci, e un joc de browser. jocul se incarca de pe server cand intri in el.
am jucat tanki da nu am gasit un hack pentru cristale care sa si mearga.

| boyblasters explică (pentru Netrider):

Stiu ca nu merge sa il descarc (am formulat gresit intrebarea) ma refeream la hack sa il descarc

| Netrider a răspuns (pentru boyblasters):

Si eu am tot cautat dar n-am gasit unul sa mearga.
pana la urma am cumparat cristale.

| boyblasters explică (pentru Netrider):

Azi am cumparat si eu cristale. La unele imi dadea sa dau mesaj dupa ce fac ceva, iar la unele imi cerea serial si nu am gasit niciunul fara serial.

| Netrider a răspuns (pentru boyblasters):

E bine sa astepti sa ai promotie sa cumperi dublu cu aceiasi bani.

| boyblasters explică (pentru Netrider):

Da la chestia asta nu m-am mai gandit cand am cumparat. :'(

| Netrider a răspuns (pentru boyblasters):

Si tot asa e bine sa cumperi sau sa faci upgrade cand sunt reduceri. nu te grabi ca altfel te costa mai mult, mai ales ca la M2 si M3 preturile sunt mari

| boyblasters explică (pentru Netrider):

Azi am upgradat isida

| Netrider a răspuns (pentru boyblasters):

La cat?

| Poponisim a răspuns:

Exista hack la tanki online si score si cristale dar nu le putem gasi doar unii le stiu!