| LoreenXperia a întrebat:

Puteti sa imi spuneti niste jocuri care sa imi mearga pe o placa video Nvidia Geforce 210 512mb ram?

2 răspunsuri:
| killllls a răspuns:

Splinter Cell
Splinter Cell Pandora Tomorow
Die Hard Nakatomi Plaza (asa parca se numea era misto, eu nu l-am mai gasit)
Project IGI
Undying

| Stefan988 a răspuns:

Hitman Blood Money, Star Wars The old republic 1 si 2, call of duty mw 1 Need For Speed ProStreet, FiFa 08 sau 09 da mie mi se pare mai smecher 07 e mult mai reusit decat 08 si 09 si mai e unu joc foarte reusit si care cred ca il sti GTA SAN Andreas, si Star wars jedi academy.