| andrei12345678901 a întrebat:

Puteti sa imi spuneti totul despre jocul animal jam am deja cont sunt non-member dar vreau sa stiu totul despre jocul asta

1 răspuns:
| Emmie a răspuns:

Salut, si eu joc animal jam.
In mod normal, animal jam este un joc in care vorbesti si te imprietenesti cu alti jammeri, majoritatea vorbesc engleza dar mai poti gasi si romani
Animal Jam e intr-un fel incorect fiindca totul e pentru membri: animalele, hainele :T
Majoritatea jammerilor se joaca mai mult doar pentru rare si pentru 'trade-uri' (schimburi) si nu le prea pasa de prieteni.
Apropo in animal jam sunt si 'scammeri'. Scammeri sunt niste jucatori care vor sa iti fure rarele spunand sa le trimiti rare si ei ti le vor trimite inapoi sau cel mai bun cadou primeste un rar.
In Animal Jam te poti juca jocuri in care sa castigi 'gems' (bani virtuali) sau poti merge la petreceri, sunt multe chestii interesante
In fiecare luni este 'Rare Monday' in magazinul de haine apar obiecte rare mai des pentru membri dar te poti ruga de membri sa iti ia si tie daca nu iti mai iau eu. Articolele astea nu sunt asa cautate dar in fine.
Succes!