| AudiMclaren a întrebat:

Puteti sa-mi dati si mie parola de elicopter de la GTA Vice city? Daca o exista asa ceva...

3 răspunsuri:
| William a răspuns:

La vice city nu exista parola de elicopter.

| Tarabostes a răspuns:

Am jucat cativa ani GTA vice city si stiu ca daca de duce pe mare cu masina (pe codol seaways) si te duci spre stanga(vest) o sa treci de primul oras si o sa ajungi in al 2-lea si cauti pe acolo o scara se te urci pe o cladire o sa dai de un elicopter...
dar sa stii, iti trebuie multa rabdare

| ovidius98 a răspuns:

Nue xista nu mai cuta, ca nu exista la gta vice city, poate la altele, please funda