| Atat_Valy_1995_s4uy a întrebat:

Puteti sa-mi recomandati niste jocuri care sa imi mearga pe calculatorul meu? Dau funda.

PC SPECS:

Evaluare: 4, 9 Index experienta Windows

Procesor: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU T5800 @ 2. 00GHz
2.00GHz

Memorie instalata(RAM): 4.00 GO

Tip sistem: Sistem de operare pe 64 biti

Răspuns Câştigător
| qMaduTzuu a răspuns:

Hm., m-ar fi ajutat să știu și placa video.dar uite câteva care cred că s-ar putea să-ți meargă :
-Unturned (e free pe steam)
-Minecraft
-San Andreas
-Rust ( dacă nu vrei să-l cumperi găsești crack pe net.)
-Rust Experimental
-MTA ( E la fel ca Gta San Andreas dar ai diferite moduri de joc pentru el. DayZ etc)
-DayZ e probabil să îți meargă dar cu setările undeva pe Medium
-DayZ Mod
Ar mai fii jocuri dar ți-am spus, nu ai precizat placa video și nu mă prea pot descurca.Ce am zis eu mai sus ar trebui să meargă cam pe orice placă video. Baftă. Fundiță dacă te-am ajutat happy

2 răspunsuri:
| WhiteHack a răspuns:

Salut Valy uite niste jocuri care o sa iti mearga sigur
1# Burnout Paradis City
2# Next Car Game
3# MOTORM4X
4# Spintiers
5# Insane2
SPOR LA JUCAT big grin
Funda?