| ItIsAlright a întrebat:

Puteti sa-mi spune-ti mai multe jocuri smechere pentru ANDROID? Dar inafara de : doodle jump, speedx 3d, dead runner, pou, fruit ninja, angry birds, rail rush, temple run, talking nu stiu ce animal. Ati inteles cam ce joc. Vreau jocuri de genul asta, dar sa le descarc gratis. Vreu neaparat gen temple run, ceva 3d sau amuzante, oricum vreau de toate.

Răspuns Câştigător
| AlbertBreack15 a răspuns:

Stiu eu cateva...
Blood and Glory
Perfect Kick
Dragon Slayer
Infinity Blade 2
Subway Surfers.
FUNDA?

4 răspunsuri:
| TheDarkMita a răspuns:

Catapulte king, samurai vegeante 2, Minecraft Poket Edition full, Gta... etc
daca ai fi spus si versiunea ta de android m-ar fi ajutat

| ZendyTeam a răspuns:

1. Intra pe google.
2. Tasteaza jocuri pentru modelul tau de telefon. Exemplu: "Jocuri BlackBarry model", sau "Games Model Telefon".
3. De preferat sa le scoti de pe siteuri oficiale, sau de pe google play, google store, etc.

Stima Zendy.

| Lavinia4you a răspuns:

Buna andra, un site de jocuri bune este http://jocurismechere.com/