| angelo321 a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti ce jocuri jocucati multyplayer ca nu mai am nici un joc.

Răspuns Câştigător
| blackmagic13 a răspuns:

Call of duty modern warfare 3

8 răspunsuri:
| teo_7965 a răspuns:

Depinde de ce PC ai :recomand League of Legends o aparut si acu varianta in Romana rolling on the floor

| FlorinDGF a răspuns:

Metin2
gta online
cs

| BrokenInside a răspuns:

C9 cel mai tare :X

| RomanianFreedom a răspuns:

Cel mai popular joc multiplayer din cate am auzit este Need For Speed World. Jocul este gratuit dar nu stiu daca iti plac acestea cu masini. Sper ca iti va placea si nu are decat 2 gb. happy

| BrokenInside a răspuns (pentru RomanianFreedom):

Scuza-ma cel mai popular joc muliplayer la ora actuala se numeste Dragon Nest, pe locul doi este C9, iar pe trei Tera(pentru europa)

| RomanianFreedom a răspuns:

Need for speed world ii gratuit si nu are decat 2 GB

| RomanianFreedom a răspuns:

Asa am auzit dar mersi ca mai corectatwinking

| BeStYvEaL a răspuns:

4story,play leaque of legends, DK univesrs, metin2, asasin, metal of honor, cs cunter strike, etc