| gesolnifico a întrebat:

R3 TPU as dori si eu niste jocuri pe pc care sa mearga pe acest sistem:1, 5 gb ram geforce 6150 SE 250 mb placa video plizz niste jocuri actiune gen gta :*

4 răspunsuri:
| Klaus1997 a răspuns:

Incearca TrueCrimes NewYorkCity e la fel ca gtabig grin

| Radu_9830 a răspuns:

Eu ti-as recomanda niste jocuri ca : gun,seria prince of persia,ultimate spiderman,gladiator sword of vengeance, gta Romania 2010, teenage mutant ninja turtles 2 : battle Nexus, swat 4, assassin's creed 1, 2, sonic adventure 2 si sonic heroes si sper ca te-am ajutat.

| gesolnifico explică:

Plizz alte jocuricrying(

| gesolnifico explică:

Mai ziceti jocuri dau fundita:X