| Anyta2000 a întrebat:

Raspuns rapid va rog! Nu stiu cum sa fac bani pe Lady Popular. Ajutati-ma! Si se poate da jocul in limba romana? Cum? FUNDA + VOTURI

Răspuns Câştigător
| Aide a răspuns:

Mergi la lady popular si dai de sus din bara de limbi steagul romaniei.
cat despre bani:
-provocari
-iubit
-animal
-munca cu cursuri

1 răspuns:
| ღAdεBℓondinα a răspuns:

Sall`... scrii la Google lady popular bine ati venit si dai pe ce iti apare si il ai in romana...ca sa faci bani poti sa-ti faci mai multe conturi pe alte adrese de e-mail si sa te angajezi, sa iti iei un prieten si sa te faci de nivel 5 ca sa ii poti trimite prin provocari... sper ca te-am ajutatbig hug

funda? vott?big grin