| Klaz123 a întrebat:

' Reboot and select proper boot device or insert boot media in selected boot device and press a key '

E un laptop ASUS, luat nou, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Trebuie sa selectezi din boot manager ( de obicei apesi f12 cand ii dai drumul) bot device si de acolo dvd-ul.

2 răspunsuri:
| Jungkook a răspuns:

Apare asta deoarece nu are windows-ul instalat. Fa rost de un stick cu un windows, baga-l in laptop si porneste-l. Apoi urmeaza pasii de la instalare.

| Klaz123 explică (pentru Jungkook):

Am bagat un CD cu windows 10 in pc, dar degeaba, acelasi lucru face.