| OlteanuAlex2001 a întrebat:

Recent am cumpărat un PC, i-am făcut un stick bootabil (retin sa menționez că este făcut pe Android cu ajutorul aplicației iso 2 usb din ce am văzut tutoriale pe net) când selectez din boot menu stickul usb, îmi apare după câteva secunde o liniuță în stânga sus al ecranului care pâlpâie.
Ce as putea face?

2 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Imaginea ISO de pe Stick nu e buna cel mai probabil. Incearca unealta oficiala de la Microsoft.

| Eugen80 a răspuns:

Intra pe site-ul Microsoft si de acolo iei aplicatia care iti face direct stick-ul bootabil cu Win 10 ultima versiune.