| ReplayHD a întrebat:

Recent am redeschis un canal de Youtube Gaming, ce parere aveti
Youtube https://www.youtube.com/channel/UCxnfyW2lWeuCBJ0o4FT-SjQ
Fallout 4 Episodul 3 https://www.youtube.com/watch?v=dftdJkVGsW0

Răspuns Câştigător
| bogdan324 a răspuns:

Ai voce matura, pc monstru, vechime, dar nu inteleg dc ai doar 134 de abonati,in fine,te sustin cu un subscribe si o sa ma uit la ce mai postezi,ca idee joaca si unele jocuri co-op cu cineva, e mai fun, spre ex saints row, portal 2, gta 5, etc.

| ReplayHD explică (pentru bogdan324):

Doar de aprox 7 luni folosesc si vocea, as juca si coop dar inca nu am cu cine deocamdata, multumesc pentru sustinere

6 răspunsuri:
| σκμ a răspuns:

Interesant se vede că depui muncă la acest proiect.
Te-ai ales cu un nou abonat my friendhappy
Good Luck!

| ReplayHD explică (pentru σκμ):

Multumesc foarte mult, este foarte greu cu reclama si atragerea de noi abonati, multumesc de raspuns

| RobyUhtred a răspuns:

Faci o treaba destul de bune...

| ReplayHD explică (pentru RobyUhtred):

Multumesc, o sa incerc sa o fac si mai buna

| IDKreally a răspuns:

Cringi de lesinilaughing)). Parerea mea...