| Dragomir_Seby_1986 a întrebat:

Recent mi-am instalat Need For Speed Most Wanted 2005, dar am niste probleme cu jocul.
1. Exista anumite zone pe harta in care am un fel de lag, jocul scade la 30 de fps-uri si nu pot sa imi explic de ce.
2. Sunetul are un delay. De exemplu: daca eu apas pe butonul de nos, abia dupa 0.5-1sec se aude sunetul de la nos.
3. Sunetul are loop. De exemplu: Cand vorbesc aia de la politie, unele cuvinte pe care le zic se aud de 2-3-4 ori.
Daca stie cineva cum sa rezolv problemele astea?
Perifericele mele: I5 7400 3ghz
GTX 1050 2gb
8GB Ram
E imposibil sa nu mearga jocul pe pc-ul meu.

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Ia alta versiune, eventual una care ultima versiune de patch sau are optiunea de a instala patchul manual.