| tigare a întrebat:

Recomandati-mi niste jocuri pentru pc, de preferat noi, cu o grafica buna, o poveste frumoasa si care sa te tina in joc. Daca poate fi jucat online e si mai bine. Cel care imi spune cele mai multe sau interesante jocuri are funda.

Răspuns Câştigător
| Tornada5786 a răspuns:

The Witcher 3
GTA 5
Rocket League ( nu are chiar poveste, dar este un joc care o sa te tina in joc o gramada)
Middle Earth Shadow Of Mordor (Nu-i chiar nou dar mie mi s-a parut sa fie unul dintre cele mai bune jocuri)
Dying Light
King's Quest : A Knight To Remember
The Walking Dead
The Wolf Among Us
Game Of Thrones
Evolve
Invisible Inc.
Apotheon

1 răspuns:
| Nicu999 a răspuns:

The Witcher 3 game of trones metalgear hitman metro3033