| SeBBy_3213 a întrebat:

Recomandati-mi niste jocuri tari! Am 4 gb ram 1gb vram procesor dual core de 3ghz! Dau funda la care da jocuri tari!

Răspuns Câştigător
| Marius1993 a răspuns:

Sebby jocuri tari sunt foarte multe, dar acum depinde si ce tip de jocuri preferi. Jocurile mele preferate si care le pot recomanda sunt:

Arcania - Gothic 4
Dragon Age 2
Mass Effect 2
Crysis 2
Napoleon: Total War
Empire: Total War
Shogun 2 - Total War
Medieval 2 - Total War
Neverwinter Nights 2: Storm of Zehir
World of Warcraft: Cataclysm
NFS SHIFT 2 Unleashed

Sper ca ti-am fost de ajutor happy

2 răspunsuri:
| M1scH1 a răspuns:

GTA 4
Fifa 2011
Fifa Manager 2011
Counter-Strike Promodhappy si Counter-Strike 1.6 laughing
Train Simulator ( MSTS ) iti poti baga CFR-ul in joc daca stii cumwinking
Trainz. La fel ca MSTS-ulhappy P.S: Nu stiu care din ele este mai bunbig grin

| Woods21 a răspuns:

Metro 2033
Call of Duty Black Ops