| BoTa_Cristi_1990 a întrebat:

Recomandati-mi va rog niste jocuri tari pentru PC.Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| MihaiGe a răspuns:

Fear 3
Call of duty black ops 2
Fifa 13
FarCry 3
Siuicide 3
WarCraft 2
BAFTA!

7 răspunsuri:
| Satango a răspuns:

Sims 1,2, 3. Este un joc virtual ca in viata noastra. Sims 3 este cel mai bun. Dar si 1, 2. Intr-adevar ocupa ceva spatiu. Dar merita. ( Alte jocuri: Cs 1.6; Gta San Andreas, Minecraft; WarCraft; fIfa 9, 10, 11, 13) Bafta! Sper ca te-am ajutat happy

| BoTa_Cristi_1990 explică:

Multumesc de raspunsuri!

| cuvuliuc a răspuns:

GTA san andreas vice city
Metin2:Hammer guambina stel tim tdl
Assasin cred 1
nfs undegraund
L4D(18 ani)
C.S. 1.6
C.S 1.6 surce
minicraft
call of duty

| Soltoianu_Ion_1994 a răspuns:

Http://peers-ro.xit.su/
uite iti recomand acest portal, nu trebuie sa te rogi la cineva sa-ti propuna...intra si alege-ti jocurile pe gustul tau,... dupa poze, trailer

| Iluan_Razvan_1995 a răspuns:

Fifa 13, euro truck simulator 2 bafta