| Ichigo523 a întrebat:

Repede TPU dati-mi un antivirus care sa nu fie depistabil am virusi multi si tari nu trojan si procari de astea si am nevoie de antivirus bun ca daca iau avast sau nod cand dau download sau install se inchide pc am avast expirat si cand i dau dezinstall iar mi se inchide pc fast speeed Dau funda daca puteti lasati si id de mess daca stiti si alte prog care ma ajuta nu numai antivirus.

Răspuns Câştigător
| Cosminovici18 a răspuns:

Trebuie sa-ti reinstalezi windowusul ca sa scapi de virusi nu iti foloseste antivirusul daca ai foarte multi virusi!

6 răspunsuri:
| Ichigo523 explică:

Am cd original dar e acasa e acum sunt pe laptop si am o treaba urgenta de aia m nev de el da-mi link pe mess si iti dau funda ichigo_help_you e idul.

| Cosminovici18 a răspuns:

Panda Cloud Antivirus uite de aici il downloadezi http://www.cloudantivirus.com/en/ funda?

| Ichigo523 explică (pentru Cosminovici18):

Am fol asta pe laptop am avut aceeasi problema am instalat anti

| Ichigo523 explică (pentru Cosminovici18):

Ichigo_hlp_you da-mi add sa vb te roog am nev de ajutor

| introduaicinumele a răspuns (pentru Cosminovici18):

Si cu un antivirus bun ( eu folosesc Eset Smart Security dar uneori mai scanez cu Mallwarebite Anti Malware) poti sa scapi de toti virusi din PC. Dar daca ai multi virusi pe C (partitia cu Windowsu) antivirusul ii va detecta si ii va sterge. Problema vine ca daca acei virusi au virusat fisiere importante pentru Windows s-ar putea sa meara windowsul foarte greau si sa dea erori multe. Deci trebuie sa reintalezi windowsul.
PS: copiaza ce e important de pe C pe D sau ce vrei tu si scaneaza si celelalte partitii sa te asiguri ca nu ai alte fisiere virusate. Dupa ce te-ai asigarat ce pe D nu mai ai virusi si dupa ce ai copiat de pe C ce era important formateaza C si instaleaza Windowsul. Cam atat a fost! Pa Pa!

| Ichigo523 explică (pentru introduaicinumele):

Dami site de unde sa down windows 7 32 bit full freee si iei funda big grin

| Cosminovici18 a răspuns (pentru Ichigo523):

Trebuie sa-ti reinstalezi windowusul ca sa scapi de virusi nu iti foloseste antivirusul daca ai foarte multi virusi!