| dyana18 a întrebat:

Revin cu o 9 intrebare:
Joc CS 1. 6 si imi merge sacadat.am si putin lag.am inkise toate programele in afara d joc. c sa fac? ma dispera.

Răspuns Câştigător
| alinbelbe a răspuns:

Ceau uite aici un link : http://dl.fisier.ro/.......rar.html. descarca-l si daca tot nu merge fa windowsul, posibil sa ai virusi. Funda!

6 răspunsuri:
| Ciprian007 a răspuns:

Zi cati rami, procesor, video ai... ca sa stiu ca sa iti zic.Incearca atunci cand esti in cs sa scrii fps_modem 101 fps_max 101 developer 1 si apoi rate 25000. BFTwinking

| MrLevy97 a răspuns:

Ce pc ai? placa video, ram?

| MrLevy97 a răspuns:

Dar oricm cs merge pe placa video 20mb si 150mb rm parca, deci incearca alt cs de obicei astea modificate nu prea mergwinking sau poti avea probleme cu internetul

| dyana18 explică:

Mda... daca scriu modelul laptopului p net imi da c placa video am si ram?big grinbig grin asa..nu ma pricepsad

| dyana18 explică (pentru alinbelbe):

Imi zice ca fisierul a fost sters d pe svrstraight face

| dyana18 explică (pentru alinbelbe):

Mda.super tare! ii multumesc.happy