| AnonimDedicat a întrebat:

Revin cu o intrebare, chestia asta cu piratatul si cu descarcarea jocurilor gratis ce costa bani te poate afecta cu ceva in Romania, daca da, cu ce si ce poti pati sau daca folosesc un vpn, dar in alte tari ce poti pati? Astept pareri.

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"piratatul si cu descarcarea jocurilor gratis ce costa bani te poate afecta cu ceva in Romania,"

pănă să te tragă legea de urechi, conțiința ta nu-ți dă două-trei palme, așa: jap-jap?

| Wr3nch a răspuns:

In Romania nu ii pasa nimanui atata timp cat nu te apuci sa le vinzi pe olx sau mai stiu eu unde si te reclama cineva. In alte tari pupi o amenda strasnica si daca repeti ramai fara contract la net.

| al0o0o0 a răspuns:

Nu stiu de alte tari, dar la noi nu-i problema

| Alex24444 a răspuns:

Bro, se pirateaza si Windows laughing) atat timp cat nu pui pe internet tutoriale si chestii cum sa piratezi eu zic ca e imposibil sa patesti ceva

| zapytbe a răspuns:

Vpn gasesti si la opera si in plus poti pirata si gta 5 si rust si drecu ca 1. nimeni nu iti face nimic atata timp cat taci din gura sau le poti zice si prietenilor tai si 2. nimanui nu ii pasa ca piratezi toti facem asta laughing))))