| MariusToc a întrebat:

Rezolutia monitorului era setata pe 1440x900, dar dupa o pana de curent aceasta s-a schimbat iar in lista nu se mai gaseste 1440x900!?
Mentionez ca driverul placii e instalat(am rezolutii de pana la 2048x1536, in afara de 1440x900), al monitorului la fel. Am Philips 19'... 190sw8
Problema mare e ca unele jocuri imi cer respectiva rezolutie.
Cum as putea rezolva problema? dau o FUNDA mare de tot big grin

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa ii dai un system restore sau sa instalezi iarasi driverul de la placa fara sa il stergi numai o reparare daca intelegi

| MariusToc explică:

Am incercat cu driverul, ca system restore nu merge...tot nu merge