| Radu_Costin_1965 a întrebat:

Router wireless N TotoLink N300RT, 300Mbps :
Opinii despre produs... nu am gasit nicaieri si nu stiu daca este bun s-au nu?

7 răspunsuri:
| SirAndi a răspuns:

Nu iti recomand TotoLink, am avut un model dar nu acesta de 300, era unul putin mai slabut, si se bloca foarte des, de aproximativ 2 ani am un router de la DLink pe care nu l-am scos niciodata din priza.

| Radu_Costin_1965 explică (pentru SirAndi):

Am vrut sa stiu cit este de fiabil deoarece l-am instalat la o cunostinta se 1 saptamana si nu a avut pina acum probleme cu el si am vrut sa-mi cumpar si eu unul, m-ai astept ceva sugestii...in fine ce mi-ai recomanda DLink?

| SirAndi a răspuns (pentru Radu_Costin_1965):

Da, eu unul il am de 2 ani si nu am avut absolut nici o problema cu el...

| Radu_Costin_1965 explică (pentru SirAndi):

Nu ai avut probleme cu TotoLink ..nu?

| SirAndi a răspuns (pentru Radu_Costin_1965):

Este prima data cand aud de aceasta firma... Daca dvs considerati ca sunt ok, luati-l pe acesta, eu v-am spus despre D-Link pentru ca din acesta detin si sunt multumit...

| Radu_Costin_1965 explică (pentru SirAndi):

Bine bine dar nu mi-ai raspuns la intrebare D-Link de care? ce tip?

| SirAndi a răspuns (pentru Radu_Costin_1965):

Router Wireless D-Link DIR-815 N 300Mbps, cu 4 porturi 10/100 Switch