| AndreiLiviu10 a întrebat:

Să îmi iau de crăciun xbox one care are assasin's creed origins? Și sa îmi iau tot atunci Hitman? Și oare sa vând xbox 360 cu fifa 17, gta 5, minecraft,forza horizon 2, tomb raider, just cause 2 și slipping dogs?

Răspuns Câştigător
| aXy99 a răspuns:

Ai putea sa iti pastrezi xbox-ul 360. Sau daca ai terminat jocurile respective, vinde-le.

3 răspunsuri:
| TrustMeIKnow a răspuns:

Partea de cumparat faci ce vrei Assassin's Creed Origins mie unul chiar mi-a placut foarte mult, lumea foarte deschisa si in ~30 de ore am terminat jocul + multe side quest-uri deci jocul merita, de vandut poti vinde Xbox 360, adica... exista emulatoare de 360.

Sunt mai multe variante: Xbox + Assassins's Creed sau Xbox + Forza Horizon 3 + expansiune Hot Wheels sau Xbox + Shadow of War si altele cu Minecraft, PUBG...

Dupa mine as lua varianta cu Assassins's Creed sau Shadow of War, ambele sunt geniale acum tine de tine ce titluri iti plac.