| HarleyQuinn a întrebat:

Să-mi țin Xbox-ul în sufragerie sau în dormitor? În sufragerie televizorul e imens. În dormitor, televizorul e mai mic, dar pot să stau în pat când mă joc. Deci, unde să-l pun? Voi unde vă jucați pe Xbox (sau PS3, PS4, ce aveți)?

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Pe scaun ma joc. PC. Cu cit mai mare TV-ul, cu atit mai bine.

| RoyDupuis a răspuns:

In sufragerie! E mult spatiu de joaca si am si fotoliu sau canapea.

| Lica_Sebastian_Costin_1993 a răspuns:

Eu iti recomand in dormitor. Daca ai un kinect si joci jocuri pe el iti recomand in sufragerie(daca e mai mult spatiu).