| alred a întrebat:

Sal, acum am geforce Gainward 8800GS( memorie 384, ddr3,192 biti,), si vreau sa cumpar ( Gainward 9600GT 512mb ddr3 256bit ) vreau sa stiu daca imi tine sursa delux 500w, pc meu = core 2 duo E6600, placa baza Asus p5kpl-se,Hard 120 gb, Rami 2x2 (4)gb ddr2 800 dual, Astept pareri de la voi, sfaturi, etc multumesc.

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Sper ca o iei SH si nu dai mai mult de 150 RON pe ea, ca altfel iei citamai teapa. In rest, o sa iti tina sursa bine mersi, desi Deluxe e cam flasneta...

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sursa aia nu scoate 500W, are doar o eticheta de design chinezesc.O sa cedeze luand cu ea in "mormant" un hdd, o placa video, placa de baza...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da duce fara probleme

| CrazyRat a răspuns:

Da tine fara probleme

| B0gd4nBăă a răspuns:

Da,te duce si se potriveste chiar foarte bine happy

| alred explică:

Mersi pentru sfaturi..pt toti.