| DDX99 a întrebat:

Sal am descarcat Driver San Francisco fisier rar si imi cere o parola pentru al putea dezarhiva sti cineva parola? dau funa.Multumesc

5 răspunsuri:
| MaddSkillz a răspuns:

E simplu. mergi la pagina de descarcare si citeste atent pe acolo si uitate dupa pass: sau daca nu, era un program rar password cracker thinking dar mai bine mergi la pag de descarcare happy

| A555d a răspuns:

Daca iti cere parola inseamna ca ai luat o facatura (nu exista acea parola).Iti dau eu un link:http://kat.ph/driver-san-francisco-skidrow-t5858678.html

| mihai9iulian a răspuns:

Funda nu funa

| bioss95 a răspuns:

Eu am pus SKIDROW si a mers. BAFTAwinking