| HappyGirl4 a întrebat:

Sal am o mare problema am un cont webkinz si azi cand am vrut sa il acesez imi aparea ca nu pot intra

Răspuns Câştigător
| BombonikS a răspuns:

Ce iti aparea mai exact?
Poate ai introdus numele sau parola gresita. Sau ti-au blocat contul, nu joc dar am jucat dar si mie mi-a aparut asa la un moment dat si dupa aia m-am lasat. Nu sunt sigura daca ti-a sters contul.S-au probabil e o problema de la joc. Bafta.

| HappyGirl4 explică (pentru BombonikS):

Mersi

| HappyGirl4 explică (pentru BombonikS):

Pai imi apare used expired

| BombonikS a răspuns (pentru HappyGirl4):

Poate ca ti-a expirat codul de la cont. Sau daca nu ai avut cod pentru cont ti-au sters contul, se intampla mereu genul de lucuri.

5 răspunsuri:
| HappyGirl4 explică:

Mi-am dat seama ca m-am mutat de la upc la ilink si poate de aia

| robertzica a răspuns:

Apoi poate ai numele sau parola gresita, cum zice jos BombonikS ori ai BUG de pe site nu te increde in orice joc Multumesc pa