| suprematie a întrebat:

Sal am pe teleffon jocul minecraft pocket edition si vreau sa joc online am gasit un server pe google iar cand intru in el imi spune login passsword, eu scriu/login Ionut de exemplu si imi zice parola gresita ce sa fac sa-mi intre

3 răspunsuri:
| badeadaniel98 a răspuns:

Scri asa de exempl

/register (contul cu care vrei sa te loggezi de ex: Ionut) (parola pe care vrei sa o ai); si o sa iasa cam asa

/register Ionut 123456

si cand intri pe minecraft scrii asa:

/login Ionut 123456

| suprematie explică (pentru badeadaniel98):

Dar unde scriu aia resgister Ionut si parola? acolo la setari la nume?

| badeadaniel98 a răspuns (pentru suprematie):

Nu. apesi tasta,,/'' si iti intra in chat direct cu slash (adica acest slash se foloseste cand bagi o comanda