| SmRpT a întrebat:

am si eu o problema cu pc-u.Deci sa incep prin a va spune ca de fiecare data cand vreau sa deschid o iconita dupa desktop,un folder,orice imi apare ca si cum as da click dreapta si properties(dar nu dau click dreapta si properties decat dublu click ca sa-l deschida si imi apare fereastra aia cu ce scrie la properties),nu pot sa dau click dreapta sa dau un refresh ca imi dispare imediat "fereastra" aia(cu ce scrie acolo arrange icons by,refresh si ce mai scrie pe acolo.), nu pot sa fac ABSOLUT nimic si in plus nu merge nici tastatura cum trebuie.PLS HELP care stie, care a mai avut problema asta?!?!?

3 răspunsuri:
| DennisDMR a răspuns:

Frate...Nu vreau sa fiu rau dar...E logic ca problema e de la windows.

| SmRpT explică (pentru DennisDMR):

Si mie mi se pare foarte logic, dar sa-ti mai spun inca ceva.cand incerc sa instalez windowsu dau boot dupa cd asa, il las' sa-si fac el toate nebunelile si pe urma cand ajung acolo sa dau ENTER sa intaleze windowsu, sa dau C sa creeze partia si D sa o stearga nu ma lasa sa folosesc nici o comanda si pur si simplu nu am ce sa-i fac...

| DennisDMR a răspuns (pentru SmRpT):

Fii atent ce faci:intai dai pe control panel dupa pe Network and Interdet si dupa iti reglezi si iti faci ce vrei. Daca nici asta nu stii mai da comentarii si iti spun. FUNDA?