| DragonsEPIC a întrebat:

Sal..as vrea sa joc si eu fifa 13 sau 14 online(free) dar nu stiu cum.
As vrea o solutie / un program etc
Funda!

4 răspunsuri:
| zoltan119 a răspuns:

Din pacate nu poti cu modalitati gen servere Hamachi, numai cu product key unic care nu il gasesti nicaieri gratis straight face

| DragonsEPIC explică:

Eu ma gandeam la un program asemanator ''gameranger'' dar asta merge doar la fifa 08/09/10/11 si alte jocuri

| AndreiFIFAPriceputu a răspuns:

Origin. DIn pacate, iti trebuie product key si nu stiu de unde sa-l iei!

| anonim_4396 a răspuns (pentru AndreiFIFAPriceputu):

Product Key-ul face toti banii! Nu o sa gasesti niciodata un product key bun la un joc! Chiar crezi ca un om da 150 de lei ca sa va il dea pe net pe gratis?