| dragoshica2 a întrebat:

As vrea sa stiu daca exista smackdown pc game (nu smackdown vs raw si smackdown wrestling ca wwe total impact) si daca exista sa imi spuneti de unde il iau?

1 răspuns:
| RobertBRC a răspuns:

Nu exista jocul original pe pc.Dar poti sa te joci cu ajutor unui program numit pcsx2 sau pcsx3 depinde.Ce trebuie sa faci e sa descarci jocul pentru ps2 sau ps3 (play station) pentru ps2 folosesti pcsx2 pentru ps 3 pcsx2. daca ai probleme sa instalezi programul si sa il folosesti uitate la tutoriale pe youtube ca sunt o gramada.Scrii raw vs smack 2012 pcsx2 pc succes.