| Lucian_3571 a întrebat:

Sal care imi poate recomanda niste jocuri faiine aventura impuscaturi da nu cs?

4 răspunsuri:
| ComputerGeek a răspuns:

Intra pe www.top-mmo.net si apoit pe blogul de jocuri, sunt mai multe categorii de jocuri din care poti sa alegi, si daca ti-a fost de folos poti sa dai like pe facebook :)

| SDC a răspuns:

Far cry 1, 2 just cause 1, 2 max payne1, 2 mafia1, 2

| spikethecool a răspuns:

Team fortress 2 dar trebuie inainte sal downloadezi trebuie sa iti faci cont de steam
www.tankionline.com trebuie sa faci cont e un joc cu tancuri (nu e de downloadat)

| dragosminer a răspuns:

Pentru adventura am darck mesiah of might an magic e un joc medieval cu sabi, arcuri si multe altele nu e de strategie happy