| Acasel a întrebat:

Cel mai rapid! Ffnda
Cum bag un patch la Fifa 2007?
Vreau sa bag patch pentru transferuri din 2011...
Cum fac?
Am descarcat fisierul...si nu stiu ce sa fac, help me.Plz

Răspuns Câştigător
| aLb3b3r7o a răspuns:

Frate baga fiserul care l-ai descarcat si al bagi an data/cmn si al copii acolo si o sati mearga ok sall

3 răspunsuri:
| TDA23 a răspuns:

Sall! iti merge fisierul si in manager mode? adica iti da eroare dupa un sezon sau nu? ca eu am luat multe si imi da eroare la toate sad

| Acasel explică (pentru TDA23):

Sincer,Mie nu imi ramane salvat.Il copiez merge pana cand ies din joc,,,,, si cand ies, intru din nou si nu mai merge,,

| TDA23 a răspuns (pentru Acasel):

Aha,mie imi ramane salvat dar imi da eroare dupa un sezon jucat in manager mode