| TearsOfBlood a întrebat:

De putin timp am avut un virus nasol in calculator care imi manca din memoria de pe discul C. Aveam 60 gb, iar acum am 24 liberi si nu am facut absolut nimic. Am scapat din fericire de virus si as vrea si eu sa stiu cum pot sa recapat spatiul asta pierdut de pe hard disk. Am dat defragmentare si am folosit si programe speciale pentru sters mizerii.
Astept un raspuns bun.

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Pc-ul tau a facut update de aceia ai pierdut acei gb din C. Deci cu alte cuvinte NU e pierdut nimic, ce s-a intamplat este bine... Bafta!

| TearsOfBlood explică (pentru lpavel):

Pe discul D aveam 100 Gb liberi si acum am 36, 5, iar in C am 10, 7liberi. Daca era vreo prostie de update nu s-ar fi facut doar in C? si nu avea oricum de unde sa imi ia atata memorie.

| lpavel a răspuns (pentru TearsOfBlood):

Credeam ca numai in C s-a intamplat... DA, atunci ai virus! Cel mai simplu, rapid si cel mai bine ar fi sa reinstalezi windows... Bafta!

| Sandu_Mihai_1968 a răspuns:

Este o chestie foarte urata!
Am avut și eu un virus de genul asta si a trebuit sa intru in C>Windows>System32>si sa caut ce era in plus si sa il sterg.
Aceste mizeri ar putea fi.si in C>programs file dar asta inseamna sa stii tot ce este in calculator.