| DreamHouseit a întrebat:

Sal fratilor am si eu o intrebare de ce cand deshiod pcsx2 sa-mi fac smackdown vs raw 2008 ii fac pluiginurile biosurile controlele tot isourile tot tot si cand dau run CD/DVD sau EXECUTE imi apare clepsidra simi iesi de tot din pcsx2 si nu-mi intra in joc va rog ajutati-ma primi 3 care imi dau un raspuns concret funda x3 va multumesc xD

1 răspuns:
| tigrul2010 a răspuns:

Ma trebui sa astpeti 2-5m nu stai 1m si zici gata nu merge! Funda?