| Danzzz55 a întrebat:

Sal joc 4story si am un preot de lvl 28 ma descurc ff bine cu el big grin rup totu si in duel si mobi-(monstri) si vreau sa intreb daca magicianu e bun pvp adica la duel? astept raspunsuri big grin

Răspuns Câştigător
| UnCensoredgf a răspuns:

Da e foarte bun dar din pacate nu face fata la cei de lvl mai mare care is pe arc sau evocator dar pentru mobi si dueluri cu cei de lvl tau rupi.iti dau un sfat daca faci duel cu un preot asigurate ca ai armura + mai mare ca el si cu bonusuri cateva daca ai noroc. Dai fundita te rog?:X

2 răspunsuri:
| Danzzz55 explică:

Mai astept cateva raspunsuri si vad...al tau e destul de bun o sa dau daca vad ca nimeni nu mai da un raspuns bun tongue

| Danzzz55 explică:

...mda hai ca dau ca oricum am incheiat cazul laughing