| Claudiu23 a întrebat:

Sal, jucam cs online si l-am facut pe unu prost ca nu ma ascultat si am primit gag. Apoi nujtu ce avea cs ul dar mi se intepa incontinu si l-am inchis si am intrat din nou si apoi am aflat ca am gag permanent stie careva cum sa scap de gag? Mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| bZkBoY12 a răspuns:

Gag permanentthinking macar exista? nu ai primit ban cumva incearca sa stingi netul apoi sa aprinzi din(daca ai ip dinamic) si dupa incearca sa intri sa vezi