| xt9000 a întrebat:

Sal la toti.am un pc cu 1g ram, win 7, 512 placa video si 3 ghz.imi ziceti ce jocuri cu truck simulator merg pe el/mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| BringMeTheHorizon a răspuns:

Ai putea incerca 18 wheels of steel Extream trucker 1, 2 sunt bestialehappy

2 răspunsuri:
| DjDanutzy a răspuns:

Looooooooooooooooooooooooooooooooooolllllllllllllllllllllllllllllll

| BubUDeCluj a răspuns:

Ha ha ha ce amuzant inainte aveam 512 ram si mergeau 7 jocuri de genu asta zice ca nu merge da inceraca nu mai stiu cum se numeau