| Ioscaa1 a întrebat:

Sal.Ma jucam Pou, aveam lvl 78.multe chesti cumparate foarte multe.Mi-am resetat telefonul si bineinteles mi s-a sters pou.Am dat sa intru in el si cand sa dau log in mi-a cerut emailul si parola.am scris emailul dar parola nu o mai stiu.Le-am trimis pe site la ei mesaj ca mi-am uitat parola dar nici un raspuns, si le trimit vreo 3-6 mesaje pe zi inca din data de 2.Si nu inteleg de ce pentru ca este a doua oara cand dau reset la telefon si prima oara mi-am trimis mesajul cu parola in nici 30 de secunde.Mesajul pe email cu parola l-am sters

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Incearca sa-l trimiti de pe pc la o adresa de contact de-a lor. Cateodata o fac pe prostii de nu iti reseteaza parola nici eu nu inteleg asta.