| geoni_3071 a întrebat:

Sal, ma poate ajuta cineva, va rog? caut de cateva zile driverul pentru placa de retea, caci imi trebuie sa instalez un windows, si numi gaseste placa de retea! placa de retea se numeste SMC 1255TX-50, mai scrie pe placa 0004E2-3DB472, T121915345, F317125501, dati-mi un link, de unde pot descarca, va rog mult! multumesc mult!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Vezi daca merge sa faci download de aici:
Download SMC (Standard Microsystems) 1255TX-50 Driver

http://www.edriverdownload.com/......river.html
In josul paginii scrie codul acela din 4 cifre si da clik pe download ->apoi click din nou pe Download
Bafta!