| anonim_4396 a întrebat:

Sal, Mi se opreste metin-ul la 33, 3/66, 7% viteza dawload-ului ramane 0, 000... mereu. am de mult problema aceasta. am dat ticket si nimic.si pm lu badidol si aia.
Ce este de facut?

Răspuns Câştigător
| Laurentiuuu a răspuns:

Cu placere, ma bucur ca ai rezolvat

7 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

Il iei de la un prieten sau mai astepti ca mai dureaza.

| Laurentiuuu a răspuns (pentru Anonymus314):

Baietica,e de 1, 5-2 luni asawinking Si nu, am incercat

| Anonymus314 a răspuns (pentru Laurentiuuu):

Ba, ai grija cum vorbesti. Nu-mi mai zi tu mie baietica, ok?
De reinstalat windowsul ai incercat? spatiu ai destul? antivirusul nu blocheaza vreun fisier?

| Laurentiuuu a răspuns (pentru Anonymus314):

Ai mai mica varsta ca mine 100%, nu nu incerc sunt multumit de el, da am 500 HDD, am avast sunt sigur ca nu blocheaza

| Laurentiuuu a răspuns:

De ce?

| Anonymus314 a răspuns (pentru Laurentiuuu):

De tot.

| Laurentiuuu a răspuns (pentru Anonymus314):

Am rezolvat, reformatare laptop oricum mersi